Biuletyn Informacji Publicznej
Szkoła Podstawowa w Michałowie

Wyszukiwarka

Odnośniki

Treść strony

Ochrona danych osobowych

Ochrona danych osobowych

Informujemy, że zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urzęd. Unii Europ. z dnia 04.05.2016 r. L 119/1) [dalej jako „RODO”]:

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Szkoła Podstawowa w Michałowie, Michałów 39, 96-330 Puszcza Mariańska reprezentowana przez Dyrektora Szkoły. Dane kontaktowe:
Dane kontaktowe do inspektora ochrony danych osobowych: Pana/Pani dane osobowe w postaci adresu IP, są przetwarzane w celu udostępniania strony internetowej, udzielenia odpowiedzi na Pana/Pani pytania oraz wypełnienia obowiązków prawnych spoczywających na administratorze (art.5 ust.2 RODO). Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim, do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa (organy państwowe, organy ochrony prawnej: Policja, Prokuratura, Sąd; lub organy samorządu terytorialnego w związku z prowadzonym postępowaniem). Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie przez okres i w zakresie niezbędnym do realizacji celu przetwarzania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich sprostowania, usunięcia, przeniesienia lub ograniczenia przetwarzania, lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj.: do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa, tel. 22 531 03 00. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest fakultatywne (dobrowolne) w celu udostępnienia strony internetowej lub odpowiedzi na pytanie. Pana/Pani dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanym procesom podejmowania decyzji przez Administratora, w tym profilowaniu.

 

Metryka

  • opublikował: Renata Chmielewska
    data publikacji: 2021-10-06 20:18

Metryka strony

Ilość odwiedzin obecnej strony: 2041
Ostatnia aktualizacja treści obecnej strony: 2021-10-06 20:18:42